Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Soutěž Lukavice 19.5.2018

V sobotu se rozběhl nový ročník OUL mladých hasičů v požárním útoku. V Lukavici se tradičně soutěží ještě také ve štafetě dvojic. Do nového ročníku z našich týmů nejlépe vykročili starší žáci, kde Áčko v obou disciplínách obsadilo 4. místo a bramborovou příčku si udrželo i celkově. Do ligy si zapsali pěkných 12. bodů. Vyhrála parta z Dolní Dobrouče, před Lukavicí a Lanškrounem. V požárním útoku se ale nejrychleji podařilo naplnit nástřikové terče týmu z Lanškrouna, který tak překvapil druhý tým z Dolní Dobrouče a třetí borce z Lukavice. Naše Béčko se bohužel neprosadilo a skončilo v požárním útoku na posledním 14. místě. Ale i tak do tabulky ligy připisují dva body, které se na konci mohou počítat.

V kategorii mladších žáků se nám bohužel nepodařilo navázat na loňské výsledky a stačilo to jen na třináctou pozici. Musíme ale hlavně říci, že v nejmladší kategorii máme letos opravdu hodně mladé závodníky. Závod ovládly závodníci z Hlinska, před domácí Lukavicí A a Dolním Třešňovcem. Ligovou disciplínu mají tradičně nejvíce natrénovanou žáci z Letohradu A, kterým šlapali na paty jejich kolegové z Letohradu B. Třetí místo patřilo Hlinsku.

Výsledky si můžete prohlédnout zde a zde. Výsledková listina ligy je zde.

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin