Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Soutěž O pohár obce Třebovice 20.8.2017

Další závod Orlicko-ústecké ligy mladých hasičů 2017 jsme uspořádali na našem hřišti jako třetí ročník soutěže "O cenu obce Třebovice" za významné podpory obce Třebovice a pod záštitou hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, PhD. Závodu se zúčastnilo 11 týmů mladších žáků a 16 týmů starších žáků. Opět byly k vidění skvělé výkony a liga je tak při své vyrovnanosti velmi atraktivní. Pomohlo nám i počasí, které ač mírně větrné hlavně vydrželo bez dešťových kapek.

V kategorii mladších žáků se tradičně na naší trávě dařilo áčku z Lukavice, kteří si prvenství odvážejí již potřetí v řadě za čas 16,20s a završili tak "Třebovický" hattrick. Dobrou výchozí pozici do dalších bojů o celkové prvenství si také vytvořili žáčci z Letohradu, kteří dokončili svůj útok v čase 16,94s. Na bednu je poté doprovodil Bystřec A. Jejich čas se zastavil na 18,30s. Naši borci obsadili s průměrným časem 19,68s šetou příčku.

Mladší žáci nastoupili v následující sestavě:

1.kolo: 

2.kolo: 

I kategorie starších žáků nám přinesla velmi kvalitní výkony, když se prvních sedm týmů dostalo s časem pod 17s. Prvenství si odvezli sportovci z Dolní Dobrouče za čas 13,66s a překazili tak obhajobu zlatého hattricku Lukavici A, která skončila na "až" na třetím místě s časem 14,61s. Mezi tyto týmy se na druhé místo vklínili hasiči z Kunčic A s časem 14,52s. I přesto, že naši mládežníci předvedli slušný výkon s časem 17.92s, tak bohužel obsadili až deváté místo a oproti loňskému roku si o jednu příčku pohoršili.

Starší žáci nastoupili v následující sestavě:

A když nám přálo počasí, tak jsme nakonec mohli být všichni spokojeni, že jsme strávili další pěkný hasičský den. Závěrem je třeba poděkovat obci Třebovice za významnou nejen finanční podporu, panu hejtmanovi Netolickému za záštitu, všem sponzorům a samozřejmě všem skvělým soutěžícím a již dnes se těšíme na další ročník v roce 2018.

28.8.2017

ADMIN

 

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin