Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Soutěž Dolní Třešňovec 10.7.2016

Druhá prázdninová neděle roku 2016 patřila již po sedmé závodům mladých hasičů v Dolním Třešňovci. Závodu, který je zařazen do seriálu Orlicko-ústecké ligy mladých hasičů a byl jejím letošním pátým střetnutím, se zúčastnilo i přes dovolenkový čas 15 družstev mladších žáků a 14 družstev žáků starších. Špička ligy v obou kategoriích si nenechala další závod o ligové body ujít a tak jsme za slunečného letního počasí mohli býti svědky dalších výborných výkonů a dosažených časů.

V kategorii mladších žáků jsme mohli přihlížet letošnímu prvnímu "výpadku" mladších žáků Letohradu A, kteří časem 18.07s obsadili "až" čtvrtou příčku a přišli tak o letošní neporazitelnost i tak jsou zatím suverénním lídrem ligové tabulky. Zastalo je však jejich "Béčko", které časem 17.16s těsně udolalo třetí družstvo Lukavice A (17.53s) a obsadilo tak druhé místo. Překvapivým vítězem se stali domácí mladší žáci Dolní Třešňovec A, když se jako jediný tým dostali pod 17s. Čas 16.69s jim tak vynesl 15 bodů do hodnocení ligy. Naše týmy příliš neoslnily. "Áčkoví" borci obsadili časem 20.62s osmou příčku a "Béčko" skončilo na dvanácté pozici v čase 39.93s. V celkovém hodnocení se tak za jasně vedoucí Letohrad A zavěsil Letohrad B a třetí jsou prozatím žáčci z Kunčice A. Náš zatím 100% nasazovaný tým "A" si v celkovém hodnocení pohoršil a klesl na osmou příčku, když jej přeskočili právě vítězní domácí.

týmy MŽ nastoupily v následujícím složení:

tým A: Petr Čechlovský, Tereza Jirešová, Lenka Frimmelová, Tomáš Sirový, Mikuláš Pecháček, Michaela Pavlíková a Veronika Nováčková

tým B: Mikuláš Pecháček, Jaroslav Bezdíček, Lucie Pavlíková, Petr Čechlovský, Michal Horáček a Tomáš Gremlica

Ve starší žákovské kategorii zvítězilo třetím letošním nejlepším časem 14.02s družstvo Lukavice A. Druzí skončili reprezentanti Dlouhoňovic časem 15.19s a je nutno dodat, že letošní překvapení ligy bylo na bedně již čtvrtý závod po sobě. Třetí příčku si časem 15.31s vybojovala rezerva vítězné Lukavice. Na naši omladinu bohužel po nevydařeném spoji na béčkách zbyla za dosažený čas 20.80s jen osmá příčka a tak se i nadále potácíme v průměru daleko za vysněnými časy. Při pohledu na průběžné hodnocení ligy je vidět vyrovnaná úroveň letošní špičky. Rozdíl mezi prvním týmem Kunčice A a třetím týmem Dlouhoňovice A je pouhých šest bodů. Náš tým je s 21 body zatím na dvanácté pozici. Nyní nás čeká prázdninová přestávka a liga bude pokračovat dalším závodem 21.8. u nás v Třebovici. Propozice naleznete zde.

Sestava starších žáků:

Miroslav Čechlovský, Jakub Bezdíček, Matyáš Pecháček, Martin Mládek, Marek Pleskot, Pavlína Sirová a hostující Tereza z Dolní Dobrouče

Detailní výsledky závodů a průběžné výsledky ligy naleznete zde nebo zde. Foto bohužel žádné nemám, protože jsem se opět z pracovních důvodů osobně neúčastnil. Musíme počkat na foto od profíka a tyto posléze doplníme.

Vydáno: 14.7.2016

Menu

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.