Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Časomíra

Náš sbor disponuje novou bezdrátovou časomírou pro 4 sklopné terče s možností využití konfigurace jedné základny na dva terče, dvou základen na dva terče (každá základna má své dva terče, tedy celkem 4 ks) a dále je možná konfigurace jedné základny na tři nebo čtyři terče pro netradiční pojetí útoku. Časomíra má počítačové zpracování výsledků s možností okamžité prezentace aktuálních výsledků a dosažených časů časomíry na webový portál. Tento je možné sledovat pomocí mobilních zařízení ("chytré" telefony, počítače, tablety) nebo jej lze prezentovat pomocí lokální videoprojekce. Data jsou dostupná pomocí lokální wifi sítě nebo odkudkoliv z internetu. Je tedy možné závod sledovat i on-line na dálku z pohodlí domova nebo třeba na "svatbě" :-D. Startování se provádí pomocí výstřelu ze startovací pistole. Základnová i terčová část mají bezvýpadkové napájení a to až na 10 h provozu. Maximální vzdálenost bezdrátového provozu mezi základnovou a terčovou částí je 200 m ve volném terénu za nutné přímé viditelnosti antén.

Pro zkvalitnění služeb v rámci závodů, kterých se aktivně účastníme nebo je organizujeme, připravujeme nový webový portál s moderní databázovou strukturou, který nám umožní jednoduché a rychlé prezentování aktuálních výsledků závodů a jejich jednotlivých disciplín. Tuto službu v budoucnu (předpoklad 8/2016) nejdete na adrese www.hasicskezavody.cz.

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin