Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Gulášobraní 8.8.2015

Za tropického počasí jsme v Centru společenského života v Třebovici uspořádali třetí ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše „Gulášobraní 2015“. Celá soutěž byla odstartována ve 14h za účasti šesti soutěžních týmů a vyvrcholila po čtyřech hodinách usilovného vaření v 18h. Po závěrečném hvizdu se dostala ke slovu nejdříve odborná porota ve složení Míra Dejdar a Martin „Márty“ Fišer. Ač své hodnocení prováděli nezávisle, tak ve výsledném hodnocení mezi nimi panovala vzácná shoda, když se lišili jen v pořadí prvních dvou týmů. Poté přišla na řadu ta hlavní porota a to samotní diváci. Jejich rozhodování nakonec vneslo do konečného hodnocení obrat. Po pěkném slovním hodnocení odborných porotců si proto při závěrečném vyhodnocení mohla velká spousta přihlížejících diváků vyslechnout vyhlášení následujícího pořadí:

  1. Degéni
  2. Penzion u Berana
  3. Knapovec Jezevec
  4. Jirka Tým
  5. Bezvadný vařmeni
  6. Parta hic

Příjemně strávené odpoledne nám poté doplnil i příjemně strávený večer za přispění kapely Modrý Mauricius, která nás pořádně roztancovala a bavila až do brzkých ranních hodin. Všem zúčastněným je třeba poděkovat, že si do středu obce našli cestu a budeme se těšit na další ročník kulinářských dovedností.

Výsledky hlasování jsou zde a malá mobilní ochutnávka fotografií je zde. Foto od profíka bude doplněno v krátké době. Reportáž z akce zaznamenala i naše regionální televize OIK.TV. Tuto můžete zhlédnout zde.

Vydáno: 12.8.2015

Upraveno: 23.8.2015

- Admin

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin