Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Mladkov Plamen 2015 29.-30.5.2015

Pro hasičský sport perfektně připravený areál v Mladkově přivítal další ročník okresního kola hry Plamen. Pořadatelé opět vše zvládli na jedničku, odvedli veliký kus práce a díky nim jsme mohli strávit dva dny v krásné přírodě mezi vrcholky Orlických hor. Bohužel příroda k nám nebyla až tak něžná a každý den nás zkropila kapkami pořádné dávky deště. Naštěstí to však bylo mimo soutěžní čas a tak všichni měli pro své výkony stejné podmínky. Dětem vše vynahradila večerní diskotéka a dobrodružství v podobě spaní pod stany.

 Našim dětem se bohužel nevedlo tak, jako v loňském roce. I tak se ale dá v takové konkurenci mužstev mluvit o úspěchu. Mladší žáci, kteří si museli zvykat na nové složení, brali v konečné zúčtování desátou příčku, což odpovídalo jejich aktuální výkonnosti. Umístění v jednotlivých disciplínách si můžete prohlédnou v oficiální výsledkové listině. Nově složené družstvo starších žáků také bojovalo o co nejlepší výsledek. Bohužel počáteční handicap v podobě 22. místa z podzimní části ze závodu požární všestrannosti zabránil lepšímu výsledku než celkovému jedenáctému místu. Za zmínku stojí fakt, že například v nově trénované disciplíně požárním útoku CTIF skončili na 5. místě a to je výsledek dobré práce při tréninku. Oficiální výsledkovou listinu starších žáků najdete zde.

 Zastoupení jsme měli i v pořadatelské skupině. Zajišťovali jsme několik rozhodčích a také technicky časomíru pro obě dráhy požárního útoku. Ani zde se nemáme za co stydět. Naše nová technika nás podržela a tak se vše povedlo zvládnout bez ztráty kytičky. I proto je možné Vám nabídnout podrobné výsledky požárního útoku pro mladší žáky (zde a zde) i starší žáky (zde a zde).

 Na závěr by se patřilo poděkovat nejen pořadatelům, členům okresní rady mládeže, rozhodčím, všem vedoucím, trenérům mládežnických celků a všem mladým závodníkům, ale také fanouškům a rodičům, kteří mohli přihlížet tomu, že požární sport má v našem okrese určitě budoucnost. Doufáme, že i v příštím roce se sejdeme v takovém hojném počtu a budeme opět bojovat v duchu fair-play.

 Na foto je třeba si počkat, u časomíry se mě bohužel nepovedlo udělat žádný záběr. Odkazy na výsledky jsou v textu.

 Vydáno 1.6.2015, upraveno 19.6.2015

-Admin

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin