Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Soutěž Lukavice 24.5.2015

Třetí kolo orlicko-ústecké ligy pro nás dne 24.5.2015 uspořádali hasiči v Lukavici. Soutěžilo se ve dvou disciplínách a to ve štafetě dvojic a samozřejmě v královské disciplíně požárním útoku. Na zteč jsme již téměř tradičně přihlásili dvě družstva mladších žáků a jedno družstvo těch věkem starších. Přes hlavu si opět všichni převlékli nové dresy. Kouzlo těchto nových dresů zafungovalo na jedničku. Po skvělém výkonu starší žáci slavili po celkovém součtu obou disciplín premiérové vítězství v ligovém závodě a mladší „Áčko“ se vyšvihlo na čtvrtou příčku a to ve skvělém čase v požárním útoku, na jaké jsme byli zvyklí z loňského roku. Do celkového hodnocení ligy se počítá z tohoto závodu jen pořadí v požárním útoku. Mladší žáci A si tak připsali 12 bodů za čtvrté místo, mladší "Béčko" 7 bodů za místo deváté a nakonec starší žáci 13 bodů za pěkné třetí místo.  Takový výkon by to chtělo zopakovat v Mladkově. Průběžné výsledky ligy jsou zde. Nezbývá než zakřičet hurá a našim borcům vyjádřit velkou GRATULACI. Dík patří také trenérům, kteří se ještě večer museli jít po právu odměnit a pochlubit do „středu“ obce.

Fotografie od profíka a výsledky jsou zde. Mobilní momentky tentokrát nejsou žádné, jelikož jsem se nezúčastnil (časomíra měla přednost).

vyvěšeno 26.5.2015, upraveno 27.7.2015

-Admin

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin