Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Soutěž Svinná 23.5.2015

Dne 23.5.2015 jsme se zúčastnili okrskové soutěže ve Svinné. I přesto, že náš okrsek, co se do počtu jednotlivých SDH týče, je největší v bývalém okrese Ústí nad Orlicí s počtem 10 sborů, tak konkurence v některých kategoriích nebyla příliš velká. Snad jen s výjimkou mužské kategorie, kde se o krále okrsku utkalo 8 družstev. Naši muži skončili na pěkném 3. místě a ženy obsadily první příčku. Ve své kategorii ženy II. však byly osamoceny. Odpoledne se nám v krásných nových dresech představila také naše žákovská družstva. Radost nám udělala obě družstva mladších žáků. Tentokrát „Áčko“ udolalo „Béčko“ a po pěkných výkonech mladí úderníci obsadili první a druhou příčku. I starším žákům nové dresy svědčily a po boji s větrem na terčích skončili na druhé příčce. Celkově vládla  příjemná, přátelská a uvolněná atmosféra a za to patří dík hlavně pořadatelům z SDH Svinná a kolegům z vedení okrsku.

 

O fotografiích už raději ani nebudu mluvit. Výsledkovou listinu jsme si bohužel nezaznamenali :-). Nicméně opět pár momentek se v mobilu našlo.

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin