Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

 

Chceš se stát mladým hasičem?

 

Činnost kolektivu mladých hasičů probíhá po celý rok.

Děti v kolektivu jsou rozděleny do dvou věkových kategorií a to ml. žáci (do 11 let) a st. žáci (12 až 15 let). Dívky i chlapci se zapojují společně do celoroční hry PLAMEN, která se skládá z jarní a podzimní části. V jarní části mladí hasiči soutěží v několika disciplínách, jako jsou různé štafety, požární útok, nebo útok CTIF. Podzimní část tvoří závod požárnické všestrannosti, což je určitá forma přespolního běhu, při kterém uplatní získané znalosti v oblasti požární ochrany, základy první pomoci, základy topografie, dovednost střelby ze vzduchovky a vázání uzlů. Nedílnou součástí hry PLAMEN je také plnění odznaků odbornosti např. strojník, preventista, velitel a podobně. Každoročně děti také kreslí obrázky do výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí.

Dále se naši mladí hasiči účastní mnoha hasičských soutěží, především seriálu Orlickoústecké ligy MH v požárním útoku, který čítá 8 závodů a jeden z nich se koná každý rok v polovině srpna i u nás v Třebovici. Mezi dětmi jsou velmi oblíbené dvoudenní závody ve Svatém Jiří, pohárová soutěž v Chocni nebo podzimní branný závod v Černovíře. Také se rády zúčastňují ligových závodů jednotlivců v běhu na 60 m s překážkami.

Vedoucí pro své svěřence občas připraví nějaký výlet, návštěvu bazénu či bowlingové herny. Mladí hasiči v listopadu již tradičně pořádají lampiónový průvod v naší obci.

Děti a vedoucí kolektivu MH se těší, až mezi sebou přivítají nové kamarády.

Jestli se chceš stát mladým hasičem, tak neváhej a přijď mezi nás. Už se těšíme, jak Tě naučíme všem hasičským dovednostem. 

 

nábor leták 04i.jpg

 *ADMIN

 

www.hasicskezavody.cz

 

 

 

www.sdhtrebovice.cz

Menu

SDH-znak.png

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin