Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Krajské kolo hry PLAMEN Skuteč 11.6.2016

I když naše družstva z okresního kola hry PLAMEN nepostoupila, tak přeci jen jsme v krajském kole zastoupení měli. Třebovickou stopu do letošního krajské kola ve Skutči otiskli tři naši reprezentanti, kteří si účast vybojovali v závodě jednotlivců. I když tuto disciplínu moc netrénovali, tak Pavlína Sirová, Tereza Filová a Matyáš Pecháček rozhodně ostudu neudělali a velké konkurenci vybojovali pěkná umístění. Pavlínka Sirová si doběhla časem 15,29s pro 17. místo, Terezka Filová skončila na 21. místě s časem 15.67s a nakonec Maty Pecháček vybojoval pěknou 12. pozici za čas 15,01s. Děkujeme za vzornou reprezentaci za hranicemi okresu. Podrobnější výsledky naleznete zde.

Vydáno: 29.6.2016

Menu

SDH-znak.png

Orlickoústecká liga mladých hasičů opět v Třebovici

Dne 19. 8. 2018 od 10:00h proběhne na fotbalovém hřišti další ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku "O cenu obce Třebovice". Tento závod je zařazen do seriálu Orlickoústecké ligy mladých hasičů. Přijďte podpořit naše mladé hasiče. Podrobnosti můžete nalézt zde.

Děkujeme

  • Admin

 

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin