Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Soutěž v požárním útoku Letohrad - Kunčice 10.5.2015

O tomto "hasičsky" nabitém víkendu se také poprvé roztočil kolotoč orlickoústecké ligy žáků. Do pěkného areálu v Letohradu - Kunčice jsme opět přivezli družstvo mladších i starších žáků. V jednokolové soutěži v požárním útoku se projevila únava po náročného víkendu a  obě družstva vytvořila ve svých pokusech spoustu chyb, které nám v konečném zúčtování přinesly 9. místo pro starší a 10. místo pro mladší žáky. Soutěž nám ukázala, že do hry Plamen v Mladkově bude ještě co pilovat a zlepšovat. Mladší žáci dosáhli ve svém útoku čas 23,60 s a starší krutých 39,10 s.

Podrobné výsledky a fotografie jsou zde a další méně kvalitní z mobilu jsou zde

Menu

SDH-znak.png

Orlickoústecká liga mladých hasičů opět v Třebovici

Dne 19. 8. 2018 od 10:00h proběhne na fotbalovém hřišti další ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku "O cenu obce Třebovice". Tento závod je zařazen do seriálu Orlickoústecké ligy mladých hasičů. Přijďte podpořit naše mladé hasiče. Podrobnosti můžete nalézt zde.

Děkujeme

  • Admin

 

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin