Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

O pohár obce Třebovice

Dne 19. 8. 2018 proběhlo šesté kolo Orlickoústecké ligy mladých hasičů 2018 u nás na domácí půdě v Třebovici. Slunkem sežehlé fotbalové hřiště bylo svědkem velice slušných výsledků a to hlavně v kategorii starších žáků, kde se všech deset zúčastněných týmů dostalo svým časem pod dvacet sekund. Vítězství v této kategorii si povedeným pokusem v druhém kole vybojoval tým z Dolní Dobrouče ve výsledném čase 14.25s. Těsně druhé bylo družstvo Lanškrouna a bronzové medaile si odvezli mládežníci z Lukavice. Naši borci skončili na sedmém místě. Sedmé místo obsadili i naši mladší. V jejich kategorii si zlaté medaile odvezl Letohrad A s časem 15.65s. Druzí byli závodníci Lukavice A a třetí Bystřec A. Děkujeme všem týmům, kteří se i o prázdninách daly dohromady a přijely si k nám zazávodit. Liga jde pomalu do finále a poslední dva závody v Dolní Dobrouči a Letohradu určitě přinesou zajímavé výsledky a rozhodně je o co hrát. Podrobné výsledky a přehled ligové tabulky naleznete zde.

Chceš se stát mladým hasičem?

Jestli se chceš stát hasičem, tak neváhej a přijď mezi nás. Už se těšíme, jak Tě naučíme všem hasičským dovednostem.

*ADMIN

Menu

Orlickoústecká liga mladých hasičů opět v Třebovici

Dne 19. 8. 2018 od 10:00h proběhne na fotbalovém hřišti další ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku "O cenu obce Třebovice". Tento závod je zařazen do seriálu Orlickoústecké ligy mladých hasičů. Přijďte podpořit naše mladé hasiče. Podrobnosti můžete nalézt zde.

Děkujeme

• Admin

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.