Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

V Přívratu padaly rekordy, v Kunčicích se chybovalo

Skvělý závod ze strany našich svěřenců jsme mohli v sobotu 3.6. vidět na Presích v Přívratu. Naši mladší žáci ovládli celý závod v rekordním čase 16,35 s a po zásluze si domů přivezli pohár Krále Miroslava. Poprvé v novodobé historii hasičské mládeže v Třebovici se dostali pod 17 s hranici a též poprvé vyhráli závod Orlickoústecké ligy mladých hasičů. Formu poté potvrdili skvělým výkonem i starší žáci, kteří rovněž pokořili své dosavadní maximum a čas 14,92 s jim v konečném zúčtování tohoto klání přinesl skvělé páté místo. Podrobnosti k závodu naleznete zde a průběžné výsledky ligy zde.

V neděli v Kunčicích nám ale bohužel závod tak skvěle nevyšel a to hlavně starším žákům. Mladší žáci vydřeli 5. místo a udrželi si tak kontakt se špičkou v celkovém hodnocení, kde figurují na 4. pozici s jen sedmibodovou ztrátou na vedoucí Letohrad. Starším se útok v jednokolové soutěži nepovedl a po zaváhání na rozdělovači z toho bylo až 14. místo. I proto se v celkovém hodnocené propadli na zatím nelichotivou 11. příčku. Reportáže přineseme během týdne. 

 

Třebovický pohár

pozvánka na soutěž 2017.jpg 

Chceš se stát mladým hasičem?

Jestli se chceš stát hasičem, tak neváhej a přijď mezi nás. Už se těšíme, jak Tě naučíme všem hasičským dovednostem. 

 

nábor 2016.png

 *ADMIN

 

www.hasicskezavody.cz

 

 

 

www.sdhtrebovice.cz

Menu

SDH-znak.png

Třebovický pohár 2017

Vážení příznivci a vyznavači požárního sportu. Srdečně Vás zveme na tradiční soutěž Třebovický pohár, která se uskuteční v sobotu 10.6.2017 od 11:00h na fotbalovém hřišti v Třebovici. Bližší informace je možné zhlédnout zde.

  • Admin

Tento víkend nás čeká druhý a třetí závod OUL MH 2017

V sobotu 3.6.2017 se uskuteční druhý závod OUL MH v Přívratu a hned v neděli 4.6.2017 třetí závod v Letohradu-Kunčice.

  • Admin

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin