Hasiči Třebovice Nabídka Aktuality
animaceanimaceanimaceanimaceanimace

Liga jde do finále

Po domácí ligové soutěži se v neděli 28.08.2017 o ligové body soutěžilo také v Dolní Dobrouči. Skvělí mladší žáci po domácím mírném propadu v podobě šestého místa v Dobrouči zabojovali a nejlepším časem dne v požárním útoku si před posledním finálovým závodem v Letohradu zajistili nejvýhodnější pozici k boji o celkové vítězství v letošním ligovém ročníku. Již nyní je jasné, že nemohou skončit hůře než bramboroví, a tak se bude jednat o náš zatím nejlepší výsledek v lize v historii. O to lepší je to v tom, že v letošním ročníku získali nejlepší umístění v požárním útoku hned ve třech závodech a dokazují tím skutečnost, že se již nejedná o náhodu. Starší žáci si udržují také stabilní výkonnost s mezivýsledky kolem osmého místa. Tím si udržují naději na celkovou sedmou příčku. Což by vedlo k vyrovnání umístění z roku 2015. Škoda jen, že došlo ke zbytečným ztrátám v závodech v Lukavici a v Kunčicích. Ligové finále Vám opět jako v loňském roce budeme přenášet online.

 

Chceš se stát mladým hasičem?

Jestli se chceš stát hasičem, tak neváhej a přijď mezi nás. Už se těšíme, jak Tě naučíme všem hasičským dovednostem. 

 

nábor 2016.png

 *ADMIN

 

www.hasicskezavody.cz

 

 

 

www.sdhtrebovice.cz

Menu

SDH-znak.png

Svinčany 2017

V sobotu 2.9.2017 se zúčastníme dalšího již 19. ročníku memoriálu Zdeňka Kubína ve Svinčanech. Podrobnosti o odjezdu budou upřesněny.

  • Admin

Sběr elektroodpadu

Vážení spoluobčané,

sběr elektroodpadu probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci od 8:30 do 10:30h v prostorách hasičské zbrojnice. Případné změny budou oznámeny zde nebo v našem kalendáři akcí.

  • Admin